Menu
 

من هم همیار شهر هستم

در این بخش اعضای سایت ضمن عضویت در سایت می توانند ایده، نظرات و پیشنهادات خود را در رابطه با قسمت های مختلف سایت بیان کنند.

جمعیت همیاران شهر در بخش های مختلفی نیازمند کمک های اعضای خود و خیرین محترم می باشد، یکی از این بخش ها کمک های اجرایی اشخاص مختلف به جمعیت است. از جمله: کمک های فنی، وسایل ایاب و ذهاب و... می باشد.

با توجه به مشکل اصلی مددجویان در زمینه تامین مواد غذایی ، جمعیت همیاران شهر بر آن شد تا با توجه به ایام مختلف سال،سبد های حمایتی خود را در قالب سبدهای فصلی به مددجویان ارائه دهند

در این بخش صنف های مختلف علاوه بر ایجاد اشتغال و کمک به جمعیت در این زمینه، با خریدن محصولات کارآفرینی همیاران و اختصاص دادن بخشی از صنف یا ویترین خود به جمعیت کمک می کنند.

در این قسمت جمعیت همیاران شهر با نیازسنجی که در مناطق مختلف تهران انجام می دهند و با استفاده از اطلاعات به دست آمده، به برگزاری دوره های مختلف کوتاه مدت و بلند مدت می کند، که در حال حاضر جمعیت با برگزاری طرح بچه های آسمانی که در 5 مسجد كلاس‌های مهارت‌های زندگی و ارتباطی بر اساس آموزه‌های دینی تشكیل و معلمان و روحانیونی جوان و صاحب ذوق، كودكان را مورد آموزش قرار می‌دهند.» بانیان جمعیت همیاران شهر در سفره تغذیه روح و روان كارگاه‌هایی برای آموزش زوج‌های جوان در نظر گرفته‌اند. ‌برای استحكام بنیان خانواده‌ها همایش‌ها و كارگاه‌های مختلفی برگزار می‌كنیم كه مهارت‌های ارتباطی زوج‌ها یكی از این دوره‌ها است. زوج‌های جوانی كه كمتر از 3سال از آغاز زندگی مشترك‌شان می‌گذرد، در كارگاه صمیمیت روابط همسران شركت می‌كنند. این زوج‌ها از میان مددجویان خیریه‌ها گزینش شده‌اند.» همچنین همایش‌های تربیتی ویژه‌ای با حضور دكتر فردوسی‌پور و امین مهرداد خسروی كه از روان‌شناسان بنام كشور هستند، در آینده‌ای نزدیک برگزار خواهد شد.
همچنین افراد و دوستانی که در زمینه های مختلف توانایی دارند می توانند با عضویت در سایت یا راه های ارتباطی دیگر آمادگی خود را در بخش های مختلف اعلام کنند.
در بخش دیگری با برگزاری اردوهای سیاحتی-تفریحی ویژه مددجویان و خانواده های آن ها موجب تقویت روحیه آن ها می شویم

Go to top