Menu
 

اخبار جمعیت

 

فصل سرما رسیده و خیلی از بچه ها حتی بزرگتر هایی که کنارمان هستند، نیازمند لباس گرمی هستند که از گرمای محبت و مهربانی مردم خوب نشات خواهد گرفت....
با تلاش جمعیت همیاران شهر،سمن های عضو دبیرخانه های مناطق تهران و سرای محلات شهر تهران در محلات برپا خواهد شد.
عزیزانی که لباس هایی دارند که از آن استفاده نمی کنند و یا نیاز ندارند می توانند ان ها را با نیازمندان تقسیم کنندجهت تحویل البسه خود با دفتر همیاران شهر تماس بگیرید:
تلفن:55796872

بزودی لیست و آدرس های دیوار مهربانی اطلاع رسانی خواهد شد.
شما هم اگر دیواری می توانید برپا کنید با ما تماس بگیرید:
09036549706
55796872

جوملا 1.6 فرایند توسعه فریمورک و سی ام اس جوملا را به عنوان یک راه پرقدرت و انعطاف پذیر برای آوردن چشم انداز وب سایتتان به واقعیت را ادامه می دهد. با مدیریت کنونی کاملا MVC، توانایی کنترل ظاهر و مدیریت افزونه ها کامل شده است.

ادامه مطلب: حرفه ای ها!

مکان های زیادی برای دریافت راهنمایی و کمک برای جوملا! وجود دارد. در مکان زیادی در مدیریت جوملایتان آیکن راهنما را خواهید دید. جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد امکانات و عملکرد آیتم های روی صفحه نمایشتان، کلیک کنید. سایر مکان ها برای کمک گرفتن عبارتند از:

If this is your first Joomla site or your first web site, you have come to the right place. Joomla will help you get your website up and running quickly and easily.

اگر این اولین سایت جوملایی و یا اولین وب سایت شما است، جای درستی آمده اید. جوملا به شما کمک خواهد کرد وب سایتتان را به سادگی و به سرعت آپلود و راه اندازی نمایید.

شروع کنید به استفاده از وب سایتتان با ورود به اکانت مدیریتی که موقع نصب جوملا ساخته اید!

ادامه مطلب: مبتدی ها

خیلی راحت است که ساخت وب سایتتان را شروع کنید. یادگیری برخی اصول به شما کمک خواهد کرد.

Go to top