تکنولوژی

چگونه عکس را به ورد تبدیل کنیم

حتما برای شما هم پیش آمده است که عکس خاصی و یا فایل PDF دارید و میخواهید تغییراتی درون آن اعمال کنید. برای مثال یک سری جزوات درسی هستند که از سال ها پیش تهیه شده است که حالا نیاز اساسی به تغییر وجود دارد. خوب شما باید آن عکس با فایل را به ورد تبدیل کنید تا متن هایی که قصد دارید را در آن اضافه کنید.

در رزومه هایی کاری که اکثرا به صورت فایل در آمده است پس از گذشت مدت زمانی فرد احساس می کنید که باید در رزومه خود تغییراتی را ایجاد کند. مثلا سابقه کاری های خود را اضافه تر کند و یا مهارت هایی که اخیرا یاد گرفته است را در رزومه خود بیاورد که کار خیلی خوبی هم است اما برای این کار اول باید یاد بگیرد که چگونه می توان عکس را به ورد تبدیل کرد.

در این مطلب قرار است تا تمرکز خود را بر روی تبدیل عکس به ورد بگذاریم که بیشتر برای افراد این مورد پیش آمده است و عکس های زیادی دارند که می خواهند متنی را از آن کم کنند و یا متن ویرایش شده بهتری در انجا دهند. این مقاله قطعا به درد شما خواهد خورد، پس تا انتها با ما بمونید.

روش های موجود و حرفه ای تبدیل عکس به ورد

اول از هر چیزی این نکته مهم را بدانید که انجام دادن چنین کارهایی تنها یک روش خاص و معینی ندارد که فقط از طریق آن بتوانید ورد داشته باشید. روش های زیادی برای تبدیل عکس به ورد وجود دارد که تیم ما با تحقیقی که داشته است قصد ارائه بهترین راهکارها را برای شما عزیزان در نظر گرفته ایم تا به روش های راحتی عکس را به ورد تبدیل کنیم.

اولین روش موجود استفاده از سایتی به نام متن یار می باشد

این سایت کاملا ایرانی و فارسی است که شما می توانید عکس های خود را به ورد تبدیل نمایید که در ادامه چگونگی آن را توضیح خواهیم داد.

این سایت بخش و قسمتی دارد که بر روی آن نوشته است تبدیل PDF  یا عکس به WORD که باید بر روی آن کلیک کنید تا صفحه ای برای شما باز شود. پس از نمایش صفحه مورد نظر دسترسی به فایل و عکس های موجود در کامپیوتر و گوشی خود دارید که باید آنها را انتخاب کنید. (اگر چند تا عکس هم داشته باشید موردی ندارد و به سرعت می تواند تبدیل به WORD شود.) عکس های انتخاب شده با توجه به تعداد عکس ها و تعداد کلمات در هر صفحه بستگی دارد که چقدر طول بکشد تا ورد را برای شما آماده کند اما اصولا بیشتر از چند دقیقه طولی نخواهد کشید و کار شما به سرعت راه خواهد افتاد.

برای تبدیل عکس به ورد از سایت IOWORD استفاده نمایید.

یکی از حرفه ای ترین سایت های موجود برای انجام چنین کاری همین سایت است. حالا برای چی میگیم که حرفه ای. چون که این سایت قابلیت این را دارد تا عکس هایی که متن های انگلیسی زبان دارد را هم به ورد تبدیل کند و هم عکس های دارای متن فارسی و شما اکر متن انگلیسی دارید می توانید به راحتی به ورد تبدیل کنید.

هوش مصنوعی این سایت بسیار بالا است و سرعت خیلی خوبی در تبدیل عکس به ورد را دارد.

پس از آن که در سایت عضو شوید و پنل کاربری خود را ساختی کافی است تا با توجه به قسمت های کاملا مشخص در این سایت عکس های خود را در دسترس آن قرار دهید تا در عرض چندین ثانیه عکس به ورد تبدیل شود. فقط دقت داشته باشید عکس هایی که خودتان با گوشی می گیرید دارای کیفیت خوبی باشد و تار نباشد و متن های آن واضح باشد که در روند تبدیل به ورد اشتباهی رخ ندهد.

نتیجه گیری مقاله

در آخر متوجه شدیم که تبدیل عکسها به ورد با ورود به سایت های معرفی شده بهترین روش م باشد و با پرداخت نکردن حتی یک ریال از حرفه و بروزترین خدمات آنلاین استفاده نموده اید. نکته ای که قبلا گفته شده بازگو می کنیم زیرا بسیار مهم است، این که عس های باید کیفیت خوبی داشته باشند و دستتان موقع عکس گرفتن نلرزد که متن ها شفاف باشند. اگر هم متن های انگلیسی دارید با سایتی که در بالا معرفی کردیم می توانید این کار را انجام دهید.

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا